Promocje

Sezon wakacyjny tuż, tuż. Dlatego od dnia 1 maja korporacja Echo Taxi Puławy wprowadza preferencyjne stawki 20% rabatu dla osób udających się na wakacyjny wypoczynek. I tak dla pasażerów udających się na lotnisko Okęcie w Warszawie proponujemy przejazd z 20% rabatem w kwocie 400 PLN, dla udających się na lotnisko do Świdnika za 200 PLN. Zapewniamy szybki i bezpieczny transport, nasze taksówki są wyposażone w klimatyzację co zapewni komfort podróży. Życzymy miłego wypoczynku i zapraszamy do korzystania z naszych usług.

 

Wszystkich, którzy chcą spędzić miło wieczór w pubach i restauracjach zaprzyjaźnionych z nami tj. Agencja Reklamy MULTIMEDIA, Pizzeria CZARNY PIOTRUŚ, PUB K2, Klimaty, Smok, Galeria NOVA, KS TĘCZA nasze taksówki dowiozą udzielając na przejazd 10% rabatu. Zapraszamy! Dzwoń pod jeden z podanych numerów: 81 8888444 lub 81 8889999

 

SUPER OFERTA BEZPIECZNY POWRÓT DO DOMU
WARUNKI PROMOCJI
Dla wszystkich samotnie podróżujących Pań oraz matek z dziećmi w godzinach 22:00-6:00 proponujemy 20% rabatu. Na prośbę Klientki istnieje mozliwośc odprowadzenia do domu. Prosimy poinformawać kierowcę o zapoznaniu się z warunkami promocji.

Od 40 do 100 km 25 %rabatu
Powyżej 100 km - cena do negocjacji !

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.